Silný partner
pre vaše projekty

Aréna je skvelým priestorom pre športových nadšencov, ktorí radi aktívne trávia voľný čas hokejom či korčuľovaním. Najmodernejšia technológia chladenia umožňuje celoročnú prevádzku ľadovej plochy a samozrejmosťou je kvalitne upravená ľadová plocha pre maximálny zážitok.

O projekte

Zimný štadión zahŕňa okrem hracej plochy s parametrami IIHF aj šatne, hygienické zázemie, posilňovňu, reštauráciu a športový obchod. Aréna ponúka možnosť prenájmu ľadovej plochy, kde si prídu na svoje milovníci hokeja a korčuľovania. Plochu je možné si prenajať v minimálnom trvaní 1 hodiny podľa preferovaného času, denne počas otváracích hodín. Denne je k dispozícii priestor pre verejné korčuľovanie. Organizácia kempov a športových sústredení je samozrejmosťou.

Viac o projekte

Výhody projektu

Po športovom výkone je výbornou voľbou dobré jedlo a pitie v štýlovej reštaurácii na poschodí, kde je k dispozícii detský kútik a unikátny výhľad na ľadovú plochu. K dispozícii je v aréne športový obchod, kde okrem vypožičania športovej výbavy je možné si i nabrúsiť korčule.

  • moderná technológia chladenia
  • dostatočný počet šatní
  • výborná cena prenájmu
  • kvalitne upravená ľadová plocha
  • veľké a vždy voľné parkovisko