Chalety Lúčky

Komplex šiestich chaletov Lúčky predstavuje ideálne miesto na oddych pre každého, kto rád trávi voľné chvíle v prírode v náručí hôr. Luxusné apartmány v rámci chaletov poskytujú nadštandardné ubytovanie v srdci Nízkych Tatier za výbornú cenu, za ktorú dostanete svoj vysnívaný dovolenkový apartmán.

O projekte

Realitný projekt výstavby a predaja apartmánov v lokalite Demänovská Dolina - Lúčky ponúka 36 apartmánov v rámci 6 ks chaletov horského typu, ktoré sa budú nachádzať v areáli existujúceho penziónu Energetik. Luxusné apartmány pozostávajú z obývacej izby spojenej s kuchyňou, s jednou alebo dvoma oddelenými dvojlôžkovými spálňami a terasou, z ktorej je impozantný výhľad na okolitú prírodu Demänovskej Doliny. Investícia zahŕňa i výstavbu wellness centra v rámci tohto penziónu v záujme rozšírenia sortimentu poskytovaných služieb.

Viac o projekte

Výhody projektu

Celý priestor je ladený do prírodných farieb s maximálnym využitím dreva v interiéri pre dokonalý dojem. V areáli bude k dispozícii novovybudované wellness centrum so saunami, hygienickým zázemím a vírivkou. Reštaurácia je k dispozícii v priestoroch penziónu Energetik.

  • skvelá lokalita apartmánov
  • vysoký záujem o ubytovanie
  • výborná cena apartmánov
  • garantované služby
  • možnosť vyťažovania cez program